Na półkoloniach jest wesoło i kolorowo!

W dniach 2 – 6 lipca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Mosinie odbyły się półkolonie zorganizowane dla uczniów naszej szkoły i nie tylko. Zajęcia cieszyły się wielkim zainteresowaniem, zapisanych było 51 uczestników. Na dzieci czekało wiele atrakcji, każdego dnia przewidziana była inna wycieczka. Wszystkie dni uczestnicy spędzili poza murami szkoły, organizatorzy zadbali, by dzieci nie nudziły się i aktywnie spędzały czas. Wśród wielu rozrywek było „coś dla ducha i ciała” J. Półkoloniści obejrzeli film w Multikinie, odwiedzili między innymi: Deli Park w Stęszewie, Nenufar Club w Kościanie, a także Palmiarnię w Poznaniu i Muzeum oraz Pałac w Rogalinie. Podczas pobytu w parku Rogalinie zorganizowany został plener malarski. Na zakończenie półkolonii dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Dzieci wracały do domu zmęczone, ale zadowolone i z niecierpliwością oczekiwały kolejnego dnia. Organizatorzy mają nadzieję, że z taką samą niecierpliwością będą oczekiwały kolejnych wakacji i półkolonii w naszej szkole. Do zobaczenia za rok!

       FOTORELACJA 

                                                                                   Dorota Gołąb

                                                                                   Weronika Maćkowiak

                                                                                   Lucyna Kotalarczyk – Zioło

                                                                                   Agata Nowak

Skip to content