Konkurs „Zaczytana szkoła” trwa

Obecnie, w ramach projektu: „Zaczytana szkoła”, z niecierpliwością czekamy na Wasze komiksy oparte na   dowolnym wątku przeczytanego utworu lub dotyczące nowej, wymyślonej przygody bohaterów wybranej książki. Mamy też dla Was ważną informację – termin nadsyłania komiksów  został przedłużony do 27 września.

Przypominamy też o konkursie,  który polega  na napisaniu nowego, zaskakującego zakończenia wybranego przez Was utworu (powieści lub opowiadania). Termin nadsyłania prac upływa 28 października.

Regulaminy konkursów: „Komiksowe życie bohaterów literackich” oraz konkursu na ciekawe, zaskakujące zakończenie powieści/opowiadania znajdziecie na stronie internetowej naszej szkoły. Regulaminy są też dostępne  w wersji papierowej.  Znajdziecie je w kartonowym pudełku przy sali lekcyjnej 205.

Skip to content