Konkurs języka niemieckiego w ramach Ligii Międzyszkolnej

Dnia 11.04.2024r. w Zespole Szkół A.Wodziczki w Mosinie odbył się, w ramach LIGI MIĘDZYSZKOLNEJ, konkurs j.niemieckiego ,, Co wiesz o Niemczech?”. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów z klas siódmych. Miło mi poinformować, że uczeń klasy 7b – Mateusz Puzio odniósł w tym konkursie wielki sukces zajmując I miejsce . Mateusz pokonał 15 uczestników z naszego rejonu – między innymi ze szkół z Lubonia i Kościana. Brawa dla Mateusza, a pozostałym  uczestnikom dziękuję za udział w tym  konkursie. Wszystkich bardzo zachęcam do nauki języka niemieckiego i brania udziału w kolejnych konkursach !
                                                                                                              Joanna Szajek