KONKURS CZEŚĆ EUROPO!

Uczennice z klasy VI d pod opieką Pani Reginy Burkiciak biorą udział w konkursie Cześć Europo! organizowanym przez Stowarzyszenie Młodzi dla Europy oraz Yes Youth Can we współpracy z Polską Fundacją im. Roberta Schumana.
W ciągu najbliższych trzech tygodni Zosia, Paula i Marcelina będą popularyzowały w szkole wiedzę o Europie i Unii Europejskiej w kontekście jej dziedzictwa kulinarnego, lokalnych smaków i tradycyjnych potraw.

Rozpoczynamy kulinarną podróż po Europie.

Na uczniów klas 0-3 oraz 4-8 czekają liczne konkursy i zabawy. Przed nami m. in. międzyklasowa rywalizacja na najciekawszą klasową gazetkę, tematyczna wystawa ciekawostek o europejskich warzywach i owocach przed klasą 214 oraz konkurs dla najmłodszych uczniów naszej szkoły i wiele, wiele innych atrakcji…

Pojawią się też plakaty opowiadające o kuchni państw europejskich.

Zapraszamy do zabawy i poszerzania wiedzy o Europie i jej kulinarnych specjałach.

Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje

Konkurs dla klas 0-3

Konkurs dla klas 4-8

Skip to content