Koniec wieńczy dzieło – konkurs literacki w ramach projektu „Zaczytana szkoła”.

Drodzy Uczniowie!
Jak wiecie, w ramach projektu „Zaczytana szkoła” (informacje o projekcie znajdziecie, między innymi, w gazetce szkolnej „Dwójeczka” nr 6, rok szk. 2020/2021) Poloniści mają  dla Was kilka ciekawych propozycji. Na stronie internetowej naszej szkoły ukazał się już regulamin konkursu: „Komiksowe życie bohaterów literackich”, tymczasem chcemy Was zaprosić do kolejnego konkursu, który polegać ma  na napisaniu nowego, zaskakującego zakończenia wybranego przez uczniów utworu (powieści lub opowiadania).
Jeżeli macie bogatą wyobraźnię oraz lubicie swoje pomysły przekuwać w słowa, ten konkurs jest właśnie dla Was!

Powodzenia!
Poniżej zamieszczam regulamin konkursu.

Nowe, zaskakujące zakończenie powieści/opowiadania

Skip to content