Kocham Cię Polsko

Dnia 10 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Mosinie odbył się konkurs pt.: „Kocham Cię Polsko”. W wydarzeniu wzięły udział wszystkie klasy 4-8. Imprez miała na celu podkreślić role patriotyzmu w dzisiejszym świecie oraz sprawić , aby młodzi ludzie przypomnieli sobie, ze wolność to coś niezwykle cennego.

Konkurs poprowadziły Michalina Lange oraz Urszula Lachowicz, które w sposób niezwykle żywiołowy reagowały na publiczność. Zabawę uświetnił występ Justyny Lossy  z klasy IV, która pokonując początkowy stres zaśpiewała piękna piosenkę patriotyczną. Publiczność była pod wrażeniem.

Nad prawidłowym przebiegiem czuwało prześwietne jury, które skrupulatnie liczyło punktu i oceniało doping drużyn.

Zmagania wygrała klasa 8e, zdobywając nagrodę ufundowana przez Dyrekcję szkoły.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie , jury za niezwykle czynny udział a wszystkim za dobrą zabawę.

GALERIA

Organizatorzy

Skip to content