I Ty możesz zostać słownym Mikołajem! – przyłącz się do akcji i podaruj słowa wsparcia pacjentom i pracownikom szpitala.

Drodzy Uczniowie! Co roku o tej porze ogłaszaliśmy akcję „I Ty możesz zostać słodkim Mikołajem”. W tym roku ze względu na pandemię nie możemy przeprowadzić akcji w tradycyjnej, dobrze Wam znanej formie. Proponujemy zmianę formuły. Akcja odbędzie się pod hasłem:”I Ty możesz zostać słownym Mikołajem!”. Zapraszamy do stworzenia pięknych kartek i napisania słów wsparcia oraz życzeń dla pacjentów i pracowników poznańskich i podpoznańskich szpitali z oddziałami covidowymi. Kartki razem z zebranymi w szkole darami (akcja w toku) zostaną dostarczone w imieniu uczniów naszej szkoły przez przedstawicieli Rady Rodziców SP2 oraz Fundacji Małych i Dużych – Wojtusiaki do pacjentów i medyków oddziałów covidowych.

 

Regulamin akcji ”I Ty możesz zostać słownym Mikołajem!”

  1. Stwórz piękną, barwną dwustronną kartkę. Na jednej stronie umieść ilustrację, na drugiej stronie napisz ciepłe, wspierające słowa i/lub życzenia świąteczne. Podpisz się pod życzeniami imieniem lub imieniem i nazwiskiem – Ty wybierasz formę.
  2. Włóż kartkę do koperty. Koperty nie zaklejaj. Napisz na niej tytuł akcji „I Ty możesz zostać słodkim Mikołajem” oraz swoje imię i nazwisko, klasę.
  3. W dniach 19.11.2020 – 03.12.2020 godz.14.00 wrzuć kartkę do skrzynki pocztowej umieszczonej na budynku naszej szkoły ul. Sowiniecka 75 (od strony podjazdu dla autobusów).
  4. Kartki zostaną wyjęte z kopert i przekazane przedstawicielom Rady Rodziców, którzy w Waszym imieniu dostarczą je razem z darami do szpitali.
  5. Osoby, które przyłączą się do akcji w podziękowaniu dostaną nagrodę w postaci dodatnich punktów zachowania (maksymalnie +10pkt).

Poświęć chwilę, by pacjenci i pracownicy medyczni szpitali poczuli ciepło w sercach. Dobre, piękne słowo ma ogromną moc. Wspiera i daje siły do walki z niewidzialnym przeciwnikiem. Przyłącz się do akcji i zostań słownym Mikołajem!

 

                                                                       Organizatorzy: Anna Chilczuk-Bech, Anna Ciesielska

Skip to content