Czas bibliofila cz.9

Dziś propozycja dla wszystkich. Każdy prawdziwy bibliofil „zawiesza oko” na ciekawej ilustracji. Czy chcielibyście zajrzeć do książek w bibliotece królowej Elżbiety? Albo Uniwersytetu Cambridge, czy może Uniwersytetu w Barcelonie? W dniach 3-7 lutego 2020r. biblioteki, archiwa i inne instytucje kulturalne na całym świecie podzieliły się  obrazkami do kolorowania na podstawie materiałów w swoich kolekcjach. Wśród kolorowanek znajdziemy propozycje dla młodszych, ale także skomplikowane obrazy do kolorowania dla dorosłych. To świetny sposób na zabawę  i odstresowanie się. Można tu znaleźć m.in.: anatomię, zwierzęta, architekturę, dziedzictwo kulturowe, modę, kwiaty, historię medycyny, naukę, kobiety, tatuaże… Możliwości jest wiele, bo do akcji przystąpiło 88 instytucji z różnych części świata, w tym 4 z Polski. A kto nie lubi kolorować – może podziwiać. A kto lubi rysować sam – może się zainspirować. Tutaj znajdziecie wszystkie udostępnione propozycje Kliknij tutaj

A to nasze typy :
1.Kliknij tutaj
2.Kliknij tutaj
3.Kliknij tutaj
4.Kliknij tutaj
Dobrej zabawy!

nauczycielki z Waszej biblioteki:)

Skip to content