I miejsce naszych uczennic w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego ,,Big Ben’’

Dnia 07.06.2016r. Zespół Szkół w Krośnie po raz kolejny był organizatorem międzyszkolnego konkursu językowego ,,Big Ben’’, którego głównym celem było rozbudzenie wśród uczniów zainteresowań językiem obcym. Pytania konkursowe miały formę zamkniętą. Pierwszy etap obejmował pytania z gramatyki oraz słownictwa, natomiast drugi wiedzę o krajach anglojęzycznych. Każda szkoła mogła wystawić trzyosobową drużynę składającą się z uczniów klas 4-6.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VIc: Julia Dmowska, Zofia Maćkowiak oraz Emilia Skrzypek, które zdobyły w tym konkursie I miejsce.
Serdecznie gratuluję wspaniałego wyniku i życzę powodzenia w następnych konkursach!

Natalia Stachowiak