Nagrody Burmistrza Gminy Mosina

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczyciele naszej szkoły, Panie: Alicja Koczajewska oraz Anna Sikora odebrały nagrody przyznane przez Burmistrza Gminy Mosina. Uroczystość miała miejsce 20 października i odbyła się w murach naszej szkoły. Pan Burmistrz Przemysław Mieloch, wręczając naszym nauczycielom nagrody, docenił ich zaangażowanie, sumienność i pracowitość, dążenie do samokształcenia i kształcenia oraz umiejętność przekładania zdobytej wiedzy na konkretne działania wspierające rozwój dzieci, co przyczynia się do tworzenia pozytywnego wizerunku naszej szkoły i zasługuje na uznanie i wyróżnienie.

Tego samego dnia Pan Burmistrz wręczył wręczył także Stypendia Samorządu Gminy Mosina najlepszym uczennicom klas ósmych, Magdalenie Żerdzińskiej kl. VIIIb i Zofii Pohl za sukcesy w konkursach przedmiotowych, przede wszystkim tych o najwyższej randze. Obie uczennice są Laureatkami XIX Ogólnopolskiego i Polonijnego Konkursu: „Arsenał Pamięci”.

Wiesława Szubarga