Zaproszenie do współpracy

Za niecały rok uczniowie oddziałów trzecich opuszczą mury naszej szkoły. Wraz z ich odejściem zakończymy wydawanie pod moją opieką ukazującej się   od piętnastu lat szkolnej gazetki „Głos Gimnazjalisty”. Nasza gazeta ukazywać się będzie do czerwca 2019 roku. W związku z tym proszę  chętnych uczniów z oddziałów trzecich gimnazjum i klas ósmych szkoły podstawowej o zgłaszanie się do pracy w redakcji.
W tym miejscu pragnę podziękować Pani Marioli Dominiczak za redagowanie „Głosu Gimnazjalisty” w roku szkolnym 2017/2018. Dziękuję również uczniom pracującym nad kształtem gazety w roku szkolnym 2017/2018. Zapraszam  także Was do dalszej współpracy ze mną. Pierwsze spotkanie po wakacjach odbędzie się w środę podczas pierwszej długiej przerwy w sali nr 203.
Opiekun „Głosu Gimnazjalisty”
Wiesława Szubarga

Skip to content