Zapraszamy do udziału w festynie ekologicznym i w konkursach!

W sobotę 22 września w godzinach 11.00-15.00 odbędzie się w naszej szkole Festyn Ekologiczny „EKOświadoma Mosina”, współorganizowany z Urzedem Miejskim w Mosinie. W  programie przewidujemy  m.in. warsztaty dotyczące odnawialnych źródeł energii, warsztaty badania gleby oraz malowanie koszul. Nie zabraknie ekologicznych gadżetów! W trakcie festynu zostaną wręczone nagrody za konkursy zarówno indywidualne, jak i w rywalizacji międzyszkolnej. Regulaminy konkursów zostały rozesłane do szkół i przedszkoli oraz zamieszczone na stronie sp2mosina.edu.pl. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: powerbanki, zestawy małego badacza, gry ekologiczne, lornetki, puzzle, lupy, dla szkół – kosiarka do trawy, pojemniki na odpady do sal, zestaw demonstracyjny – Energia Termalna.

O innych atrakcjach festynu będziemy jeszcze informować!

Skip to content