Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca w ZS odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2015/2016. Jako pierwsi rok szkolny żegnali gimnazjaliści, następnie uczniowie klas IV-VI SP. Ostatnimi, którzy na dwa miesiące pożegnali się ze szkołą, byli jej  najmłodsi uczniowie.
Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy uwieńczonej sukcesem w postaci świadectw, niejednokrotnie z wyróżnieniem, wszyscy z radością myśleli o czasie beztroskich wakacji.
Radość mieszała się jednak ze smutkiem, ponieważ dzień ten stał się także czasem pożegnań. Szóstoklasiści, odbierając świadectwa, mieli świadomość, że kończy się czas nauki w szkole podstawowej, a zaczyna nauka w gimnazjum. Natomiast uczniowie klas trzecich gimnazjum, opuszczali mury naszej szkoły ze świadomością, że jest to rozstanie ostateczne, bo po dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie rozpoczną naukę już w nowych szkołach. Życzymy Wam powodzenia. Mamy nadzieję, że nie zapomnicie o nas i o naszej szkole i często będziecie nas odwiedzać.
Nauczycielom, Pracownikom ZS oraz Wam Koleżanki i Koledzy życzymy bezpiecznych i udanych wakacji.

Redakcja „Głosu Gimnazjalisty”

Skip to content