Z niebieskim szlakiem w tle

W tygodniu każdy z nas, ma ogrom pracy. Brak czasu na odpoczynek i sen. Ale nadchodzi sobota, długo oczekiwany dzień po męczącym tygodniu. Jednak mimo zmęczenia budzę się w sobotni poranek i patrzę przez okno. W sobotę 14 października 2017 roku odbył się trzeci rajd rowerowy. Dzień był pochmurny, jednak pogoda nie przeszkodziła nam w wyjeździe. Na boisku szkolnym wstawiło się ośmiu rowerzystów:

  • Antoni Wojciechowski
  • Bartek Osmański
  • Mateusz Grzonkowski
  • Radek Preisler
  • Wiktoria Matuszewska
  • Weronika Rossa
  • Malwina Woźnicka
  • Filip Paczyński

Ruszyliśmy w kierunku Krosna, mijając Drużynę prawą stroną torów kolejowych dotarliśmy do Pecnej. Regulaminowo, zgodnie z przepisami ruchu drogowego dojechaliśmy do Konstantynowa. Jadąc leśną ścieżką rowerową prowadzącą po prawej stronie szosy wjechaliśmy na niebieski szlak turystyczny, którym zmierzaliśmy do Mosiny. W lesie na pagórkowatym terenie zorganizowaliśmy „leśny zjazd” polegał on na zjechaniu indywidualnie z bardzo stromej górki. Wszyscy cali i zdrowi dotarli na metę radu, czyli do Mosiny.

Rajd, to wspaniały czas dla tych, co lubią odpoczywać w sposób aktywny. Często spotykają się na nim osoby, które już się znają, ale zapraszamy również wszystkich chętnych. Moi drodzy, zgłaszajcie się na rajdy rowerowe i oddawajcie zgody na uczestnictwo w podanym terminie. W przeciwnym razie pani Białas odwołuje nasze wycieczki, ze względu na niską frekwencję. Gwarantuję, że nie pożałujecie. Na rajdach jest zawsze wesoło i ciekawie. Poznajemy piękne okolice i dowiadujemy się nowych, interesujących rzeczy.

                                                                   Weronika Rossa z klasy 7b

Skip to content