XXIII edycja „Góra Grosza” zakończona

Drodzy Uczniowie!

XXIII edycja „Góra Grosza”  zakończona.     

Dziękujemy za włączenie się do realizowanej akcji. Wspólnie usypaliśmy Wielką Górę Groszy. Zebraliśmy grosze o wartości 1033,51 złotych. Zebrane monety zostały wpłacone na konto organizatora akcji – Towarzystwa Nasz Dom, który przekaże pieniądze  najbardziej potrzebującym dzieciom, które nie wychowują się w swojej rodzinie.

Dziękujemy Uczniowie  za Wasze Wielkie Serce! 

Koordynatorzy akcji:

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Danuta Białas- wychowawca świetlicy                                                                                                                                                                                                                                                                                             Paulina Minga – wychowawca oddziału przedszkolnego                                                                                                                                                              Paulina Mrug-wychowawca świetlicy

Skip to content