XX Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Arsenał Pamięci

Drodzy Uczniowie zachęcam Was do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Arsenał Pamięci. W tym roku odbędzie się 20 edycja konkursu. Od wielu lat uczniowie naszej szkoły są laureatami tego konkursu. Zadanie polega na przygotowaniu pracy na temat rodzinnej historii opartej na zachowanych w rodzinnych archiwach zdjęciach, dokumentach, pamiętnikach, czy opowieści świadka wydarzeń. Szczegóły konkursu wraz z regulaminem i przykładowymi pracami z poprzednich edycji znajdują się na stronie https://arsenalpamieci.pl/ . Zainteresowanych uczniów proszę o zgłoszenie się do mnie za pośrednictwem czatu (aplikacja Teams) do 18 grudnia. Prace należy przygotować do 27 stycznia. Zachęcam do udziału w konkursie.

Koordynator konkursu

Beata Buchwald

Skip to content