Wyróżnienia dla gimnazjalistek w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wpisani w historię”.

11 listopada w Zamku w Kórniku odbył się Koncert Laureatów XVII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Wpisani w historię”. Uczestniczyli w nim uczniowie z całego powiatu, którzy 6 listopada 2017 roku  wywalczyli pięknym słowem miejsca na podium oraz wyróżnienia.

Naszą szkołę w ostatnim etapie tego konkursu reprezentowało czworo uczniów. W kategorii wiekowej klas IV- VI Oliwia Bolewska i Iga Pawłowska, a w kategorii uczniów gimnazjum i klas VII szkoły podstawowej  Zuzanna Pelińska i Wiktoria Tomiak. Wiktoria i Zuzanna zdobyły wyróżnienia!

W niedzielne, jesienne popołudnie w dniu Święta Niepodległości uczennice odebrały podczas Koncertu Laureatów nagrody i dyplomy. Gratulujemy naszym recytatorkom i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                                                                                       Anna Chilczuk – Bech

Skip to content