Wyniki wyborów Zarządu Samorządu Uczniowskiego

Dnia 1 października 2025 r. odbyły się wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego. W wyniku głosowania uczniowie wyłonili władze Samorządu.

Przewodniczącym została Iga Szymaszkiewicz z klasy 8 c

Zastępcy przewodniczącej: Zofia Jurgiewicz z klasy 8 b i Nikodem Skoracki z klasy 8 b

Skarbnik: Alicja Dybionka z kl. 7 b

Pozostali członkowie Zarządu to:

Nikodem Cherubin z kl. 7 c

Sławomir Kaczmarski z kl. 4 a

Jagoda Czosnyka z kl. 5 b

Marta Jakubowska z kl. 7 d

Jan Świerczyński z kl. 5 a

Filip Dublaga z kl. 4 b

Agnieszka Teodorczyk z kl. 7 b

Stanisław Bech z kl. 6 c

Greta Sieradzka z kl. 5 a

Maja Osowska z kl. 6 c

Jan Stachowiak z kl. 4 b

Uczniowie zaproszeni do systematycznej współpracy z Zarządem: Ewa Lachowicz z kl. 8 c

Maja Obrzeżgiewicz z kl. 6 c

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2025/2026 będą panie: Anna Ciesielska i Natalia Pajkert.

W tym roku frekwencja wyborcza ponownie wzrosła (o przeszło 14%) i wyniosła 71,27% – niestety znów niektórzy uczniowie zapomnieli o dokumencie tożsamości (legitymacji szkolnej) niezbędnym do wzięcia udziału w głosowaniu.

Życzymy, by nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego działał aktywnie i zrealizował wiele ciekawych pomysłów, które uatrakcyjnią życie szkolne. Powodzenia!

Anna Ciesielska