Wyniki teleturnieju “Jeden z dziesięciu”

Kto z nas przynajmniej raz w życiu nie oglądał teleturnieju “Jeden z dziesięciu”? Prawdopodobnie nieliczni. W naszej szkole odbył się konkurs wiedzy religijnej oparty na zasadach słynnego teleturnieju. W maju odbyły się etapy klasowe, które wyłoniły zwycięzców kwalifikujących się do wielkiego finału szkolnego. Udział w konkursie wzięły klasy 7a, 7b, 8a, 8b, 8c, 8d. Etapy klasowe wygrali następujący uczniowie: 

Zuzanna Zych – 7a 

Jagoda Wolarczak – 7b 

Maurycy Pawlak – 8a 

Agata Kilian – 8b 

Marta Kunaj – 8c  

Łukasz Bimkiewicz – 8d  

 

Finał konkursu odbył się 20.06.2022 r. Oto uczniowie, którzy stanęli na podium: 

Miejsce pierwsze – Łukasz Bimkiewicz z klasy 8d 

Miejsce drugie – Jagoda Wolarczak z klasy 7b 

Miejsce trzecie – Agata Kilian z klasy 8b     

 

Ogromne gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla wszystkich za uczestnictwo w konkursie. 

 

Mateusz Zapolski 

Skip to content