Wyniki szkolnego etapu Gminnego Konkursu Recytatorskiego „PAMIĘTAMY”

Pamiętamy o naszych przodkach – porządkując groby, wysłuchując historii o mieszkańcach Mosiny i okolic zamordowanych w ramach akcji Tannberg, ale również słuchując wierszy opowiadających o bohaterach narodowych.

27 października odbył się szkolny etap konkursu, którego organizatorem jest Hufiec ZHP Mosina. Uczniowie i jury mieli okazję wysłuchać pięknych recytacji utworów patriotycznych. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

W kategorii klas 4-6

I miejsce – Alicja Michalak z kl. 6 b

II miejsce – Emilia Osses z kl.  5 c

III miejsce – Monika Błoszyk z kl. 5 a, Jan Brzozowski z kl. 4 b i Joanna Waszkowiak z kl. 6 b

W kategorii klas 7-8

I miejsce – Martyna Kilian z kl. 7 a

Alicja Michalak i Martyna Kilian będą reprezentowały szkołę w gminnym konkursie, który odbędzie się 17 listopada.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a Alicji i Martynie życzymy powodzenia!

GALERIA

Anna Chilczuk-Bech, Anna Ciesielska

Skip to content