Wyniki konkursu – Sejm Dzieci i Młodzieży

Z ogromną radością dowiedziałam się dzisiaj, że dwie reprezentantki z naszej   szkoły MAGDALENA ŁOPUSIŃSKA I WERONIKA WĄSOWSKA Z KLASY 8C wezmą udział w XXVIII sesji Dzieci i Młodzieży w dniu 31.05 i 01.06

Dziewczętom serdecznie gratuluję tego wielkiego wyróżnienia.

Link do strony – kliknij tutaj

 

                                                                     Regina Burkiciak

Sejm Dzieci i Młodzieży to wyjątkowy projekt edukacyjny Kancelarii Sejmu. Jego celem od ponad 20 lat jest kształtowanie postaw obywatelskich oraz szerzenie wśród młodzieży wiedzy na temat zasad funkcjonowania polskiego Sejmu i demokracji parlamentarnej, a od kilku lat także aktywizacja młodych ludzi do działania na rzecz ich środowisk lokalnych. Każdego roku, w ramach nowej edycji SDiM, ogłaszany jest konkurs dla uczniów, w którym nagrodą jest udział w posiedzeniu odbywającym się tradycyjnie 1 czerwca, czyli w Międzynarodowym Dniu Dziecka.

Skip to content