Wyjątkowa, nowa książka w bibliotece szkolnej!

Biblioteka szkolna otrzymała w darze od autorów zbiór opowiadań pt. „Podróż”. Jest to książka wyjątkowa, gdyż  autorami poszczególnych opowiadań są uczniowie naszego gimnazjum: Zofia Czaplicka, Nikodem Demuth, Klaudia Fornalik, Anna Stiller oraz Inez Zalewska. Praca ta jest owocem uczestnictwa w konkursie pt. „Misja – książka”, zorganizowanym przez wydawnictwo „Ridero”. Uczniowie wzięli w nim udział pod kierunkiem polonistki, pani Wiesławy Szubargi i zdobyli jeszcze w trakcie trwania konkursu wyróżnienie. Opowiadania zawarte w książce łączy wspólny temat podróży. Została ona bardzo starannie wydana, w sztywnej oprawie, z kolorowymi ilustracjami. Nasi młodzi pisarze złożyli w niej swoje autografy. Serdecznie im dziękujemy i zapraszamy czytelników do zapoznania się z tą wyjątkową publikacją.

Barbara Siwczak
Małgorzata Szeszko

 

Skip to content