Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 26 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Swoją kandydaturę zgłosiło 57 uczniów z klas IV-VII szkoły podstawowej oraz II klas gimnazjum. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania i późniejszym liczeniem głosów czuwała komisja wyborcza w składzie: Maja Obidzińska VIa, Bartosz Baraniak VIb,  Maja Kilian VIIa, Sandra Słowik IIa, Julia Kordy IIc, Laura Szulakiewicz IIc.

Oto skład Samorządu Uczniowskiego:

 1. Nicole Moczulska kl. IVa
 2. Ewa Bech kl.IVb
 3. Julia Szmania Va
 4. Oliwia Garbarek Vb
 5. Maja Obidzińska VIa
 6. Batrosz Baraniak VIb
 7. Maja Kilian VIIa
 8. Aleksandra Lange VIIa
 9. Zuzanna Musielak VIIc
 10. Martyna Skuła IIa -gimnazjum
 11. Sandra Słowik IIa – gimnazjum
 12. Julia Kordy IIc- gimnazjum

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została pani Ewelina Postaremczak.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy w Samorządzie Uczniowskim.

FOTORELACJA

Ewelina Postaremczak

Skip to content