WOŚP 2017 w Mosinie

Dziesiątki koncertów, tysiące aukcji, 140 tys. wolontariuszy w całej Polsce- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała 15 stycznia jubileuszowy 25. Finał. Cel: ratowanie życia i zdrowia dzieci na szpitalnych oddziałach pediatrycznych oraz wsparcie godnej opieki dla seniorów. Wśród tak licznej grupy wolontariuszy nie zabrakło uczniów naszej szkoły, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy zbierali do puszek datki przekazywane przez przyjaznych i hojnych mieszkańców Mosiny.  W czasie koncertu połączonego z licytacją przedmiotów przekazanych przez ludzi dobrego serca, wystąpiły  grupy taneczne: Angel Dance, Panżeliny, Three Forever przygotowane przez uczennicę klasy III gimnazjum-Andżelikę Pawlak.  Występy młodych tancerek z klas II,III i IV zostały nagrodzone przez liczną widownię, burzliwymi owacjami.

W imieniu sztabu 25. Finału WOŚP dziękuję wolontariuszom i grupom tanecznym za granie, w tegorocznym Finale. To również dzięki Wam, Mosina zebrała aż        79 tysięcy 952 złotych i 66 groszy. Sami przyznacie, ze jest to imponująca kwota.

FOTORELACJA

                                                          Koordynator, wolontariusz WOŚP  – hm. Danuta Białas

Skip to content