Witam Was Koleżanki i Koledzy!

Nazywam się Maciej Piwowarczyk i jestem członkiem samorządu gimnazjalnego, w którego skład wchodzą:

 

Maurycy Szulakiewicz, oddział 2A

Patryk Kabaciński, oddział 2B

Jakub Ławecki, oddział 2B

Stanisław Szmyt, oddział 2C

Zofia Czaplicka, oddział 2C

Nikodem Demuth, oddział 2C

Weronika Majchrzak, oddział 3C

Jakub Olejniczak, oddział 3C

Błażej Garus, oddział 3D

 

Przypominam, że jak co roku jesteśmy otwarci na wasze propozycje. Liczymy na ciekawe pomysły i waszą inicjatywę. Klasy I gimnazjum informujemy o rywalizacji międzyklasowej. Jest to konkurs, w którym przez cały rok zdobywamy punkty za gazetki klasowe i organizację imprez szkolnych (np. dzień sportu).  Tematem pierwszej gazetki będzie „Agresja ZSRR na Polskę” oceniana będzie estetyka, zgodność z tematem i pomysłowość, za każdą gazetkę można otrzymać maksymalnie 5 punktów, nieprzekraczalnym terminem jest 16.09.2016, a sprawdzać ją będziemy w poniedziałek 19.09.2016. Lista terminów i tematy następnych gazetek znajdziecie wkrótce na naszej tablicy informacyjnej, która znajduje się obok małej świetlicy.

Pozdrawiam serdecznie, liczę na owocną współpracę i  życzę sukcesów w nowym roku szkolnym.

 

Maciej Piwowarczyk

Skip to content