Wielkoduchy u Seniorów

Tradycją stały się już przedświąteczne odwiedziny Wielkoduchów w Rezydencji Seniora, w Puszczykowie. Tym razem to pierwsza wizyta uczniów klasy Ia. Wszyscy byliśmy podekscytowani tym pierwszym spotkaniem z mieszkańcami Rezydencji. Jednak zupełnie niepotrzebnie się denerwowaliśmy. Wszystko wypadło znakomicie. Dzieci z entuzjazmem recytowały swoje role i śpiewały kolędy. Na zakończenie podarowały Seniorom świąteczne laurki. Po raz kolejny okazało się, że dzieci swoją wizytą mogą sprawić wielką radość starszym osobom.        Zwłaszcza w czasie Świąt Bożego Narodzenia pamiętajmy o osobach starszych i samotnych. Każdy z nas może zrobić coś dla innych!

                                              wychowawczyni

                                           Renatą Nurkowska

Skip to content