Wielki sukces Tatiany Tomczyk

Tatiana Tomczak jest uczennicą klasy 7 b. Tatiana ma wiele pasji, wśród nich najważniejszą jest … taekwondo, które trenuje już od 10 lat.

W tym roku Tatiana wzięła udział w akcji „ENEA AKADEMIA TALENTÓW”.  Wysłała swoje zgłoszenia i została zakwalifikowana do gruby osób walczących o zwycięstwo. Cała szkoła głosowała na naszą koleżankę, wspierając ją w realizacji marzeń, dzięki czemu Tatiana zdobyła nagrodę jury konkursu, którą ma zamiar przeznaczyć na zawody, treningi i sprzęt do taekwondo. Zwycięstwo Tatiany  to jej sukces, ale także   wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły i powód do dumy.

W imieniu naszej koleżanki serdecznie dziękujemy wszystkim za oddane na nią głosy. W imieniu szkolnej społeczności gratulujemy Tatianie sukcesu i życzymy kolejnych.

W najbliższym „Głosie Gimnazjalisty”  zamieścimy  wywiad z Tatianą, zachęcamy więc do lektury naszego pisma.

Aleksandra Lange
redaktor „Głosu Gimnazjalisty”

Skip to content