Warsztaty na najdłuższą kanapkę w szkole

W piątek 5.05.2017r. odbyły się w naszej klasie warsztaty przygotowywania najdłuższej kanapki w szkole. Kilkuosobowe zespoły przygotowywały swoje kanapki z najróżniejszymi dodatkami i na koniec ułożyliśmy z nich długiego „kanapkowego węża”. Jak zwykle, najmilszą częścią naszego spotkania była wspólna konsumpcja, wszyscy najedliśmy się do syta i nie możemy się doczekać kolejnych warsztatów kulinarnych, które zorganizujemy wraz z naszą opiekunką Martą Tomczyk, w czerwcu. Dodatkową atrakcją spotkania była zaprezentowana przez Panią Martę Tomczyk historia kanapki, dowiedzieliśmy się, kto wg legendy był pomysłodawcą tej najpopularniejszej chyba na świecie przekąski i poznaliśmy różne rodzaje kanapek z całego świata.

Zapraszamy do galerii zdjęć z naszych warsztatów!

FOTORELACJA

 

Oddział 2C z wychowawczynią Martą Tomczyk

Skip to content