Warsztaty językowo- kulturowe w Londynie

Serdecznie zapraszam uczniów do wzięcia udziału w warsztatach językowo – kulturowych w Londynie w dniach 22.03.- 28.03.2020r.

Uczniowie naszej szkoły w zeszłym roku uczestniczyli w warsztatach językowych w Wielkiej Brytanii organizowanych przez szkołę językową z Poznania Hello English Culture Centre. Wyjazd taki dał im  możliwość poznania zabytków i ciekawych miejsc, był również doskonałą okazją do wypróbowania swoich umiejętności językowych w naturalnych, codziennych sytuacjach. Co więcej, to także świetne uzupełnienie programu nauczania języka angielskiego, a także geografii, historii i biologii. Intensywny i ciekawy program zwiedzania,  uzupełniony ćwiczeniami językowymi, przygotowanymi w formie zabaw, quizów, zagadek to dla naszych uczniów dodatkowa zachęta i motywacja do nauki. Uczniowie wyposażeni zostali w ćwiczenia, w których znajdowały się opisy wszystkich miejsc, które zwiedzaliśmy. W trakcie trwania warsztatów młodzież na bieżąco uzupełniała je, dowiadując się przy tym wielu ciekawych rzeczy.

Zakwaterowani byliśmy u rodzin, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie, co stworzyło okazję do poznania różnych zwyczajów i tradycji, panujących w Anglii. W trakcie trwania warsztatów, uczniowie praktycznie cały czas posługują się językiem angielskim (nawet w autokarze wykonując ćwiczenia, pani Pilot oraz opiekunowie zwracają się do uczniów w języku angielskim)

Poniżej podaję link do fotorelacji z zeszłorocznego wyjazdu:

https://www.facebook.com/pg/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-2-w-Mosinie-135269153320660/photos/?tab=album&album_id=1189081907939374

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt ze mną. Jestem szkolnym koordynatorem tego wyjazdu. Jeśli uzbiera się odpowiednia ilość osób, aby wyjazd doszedł do skutku, to w październiku zostanie zorganizowane spotkanie z Panią Zofią Charłampowicz- Jabłońską, która jest właścicielką tego centrum kultury angielskiej a zarazem pilotem w trakcie trwania warsztatów.

Osoby zainteresowane wyjazdem, do 11.10.2019r. proszone są o zgłaszanie się do mnie.

Przy zapisie, uczniowie muszą wpłacić zaliczkę w kwocie 500 zł.

Pozostałą część kwoty można będzie wpłacać w ratach do połowy lutego.

 

Zapraszam do udziału w warsztatach!!

Natalia Stachowiak

Szczegółowe informacje  o wyjeździe w linku poniżej:

Skip to content