Znamy poetów z Wielkopolski – Stanisław Barańczak

Zapraszam do udziału w Gminnym Konkursie „Znamy poetów z Wielkopolski”. W roku szkolnym 2017/2018 konkurs poświęcony jest Stanisławowi Barańczakowi. To okazja do poznania niezwykłej i oryginalnej twórczości wybitnego tłumacza, badacza literatury i wielkiego poety. Konkurs przeznaczony jest dla gimnazjalistów i siódmoklasistów szkół Gminy Mosina. Pozwala wykazać się recytatorom i znawcom poezji. Już po raz czwarty nasza szkoła będzie organizatorem tego przedsięwzięcia. Zachęcamy do udziału w konkursie i godne reprezentowanie szkoły w zmaganiach w uczniami innych szkół. W regulaminie i załączniku dostępnym w zakładce PROJEKTY SZKOLNE – POECI Z WIELKOPOLSKI znajdziecie WSZYSTKIE niezbędne materiały. Zgłoszenia przyjmują Wasi poloniści.

Mariola Dominiczak

1

Skip to content