Ula w Stolicy

Kochani Gimnazjaliści!

Zachęcam do zapoznania się z krótką relacją uczennicy oddziału 3c, Urszuli Arlt-Stelmachowskiej, która zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez znaną YouTuberkę uczącą angielskiego! Co z tego wyniknęło? Przeczytajcie sami!

„Dnia 18.03.2016 r. uczestniczyłam w warsztatach „Po lekcjach w sieci” prowadzonych przez popularną polską YouTuberkę, Arlenę Witt, znaną z kanału „Po Cudzemu”. Aby wziąć udział w konkursie (i wygrać uczestnictwo w tychże warsztatach- przyp.red.) należało odpowiedzieć na pytania dotyczące znajomości języka angielskiego oraz opisać, jak w dzisiejszych czasach internet pomaga w wyszukiwaniu informacji i zdobywaniu wiedzy. Udało się! Zostałam zaproszona na lekcję, która odbyła się w Miasteczku Orange w Warszawie. Podczas zajęć poznałam kilka ciekawych sposobów, jak szybciej odnajdywać informacje w sieci i je „przetwarzać” (chodzi o wyciągnięcie z tekstu tego, co jest najważniejsze). Warsztaty zakończyliśmy pamiątkowym zdjęciem i pytaniami do Arleny, która w rzeczywistości okazała się niezwykle miłą i zabawną osobą. Bardzo cieszę się, że wzięłam udział w tym konkursie i mogłam poznać Arlenę na żywo. Zachęcam wszystkich bardzo serdecznie do wykorzystywania swojej wiedzy nie tylko w szkole, bo daje to niepowtarzalną możliwość spełniania swoich marzeń!” Urszula Arlt- Stelmachowska IIIc

Serdecznie gratuluję Uli tego niecodziennego przeżycia i Was również zachęcam do podobnych aktywności w sieci! Okazuje się, że poza czystą rozrywką Internet to rzeczywiście okno na świat! 🙂

Marta Nowak

Skip to content