UKS Fighters Mosina

Miniony weekend obfitował w zmagania turniejowe naszych Fightersow.

W sobotę w 15 Międzynarodowym Turnieju Prague Open w Pradze, nasza zawodniczka Tatiana Tomczak przegrała w walce finałowej i zakończyła zawody ze srebrnym medalem.

W niedzielę 15 osobowa drużyna naszych młodych Fightersów wystartowała w Środzie Wielkopolskiej podczas zawodów Ligi Taekwondo Wesołek.Zawodnicy brali udział w konkurencjach zarówno sprawnościowych jak i w walkach.Warto podkreślić ,że dla niektórych uczestników były to ich pierwsze zawody. Naszą reprezentację na zawodach stanowili :Alicja Szymandera,Michalina Woźnicka, Larysa Szulakiewicz, Wiktoria Wośkowiak, Lena Skalska, Ola Zwierzycka, Judyta Śremska, Wiktor Frydrychowicz, Wojtek Szymandera, Mikołaj Jasiński, Sergiusz Grendel, Marcel Osowski, Mateusz Lewandowski, Oskar Napierała i Sergiusz Wojciechowski.Gratulacje i brawa dla wszystkich zawodników.

Skip to content