Ujawnij swój literacki talent – całoroczny konkurs

Zapraszam uczniów klas 4-8 do udziału w całorocznym konkursie literackim. Być może piszecie wiersze lub opowiadania, po czym trafiają one głęboko do szuflady. Czy musi tak być? Absolutnie nie! Proponuję Wam inne rozwiązanie. Wasze teksty możecie przesłać na adres redakcji „Dwójeczki”. Wszystkie nadesłane teksty wnikliwie przeczytamy, a te, które spełnią wymagania regulaminowe, wezmą udział w konkursie. Jego wyniki poznacie na początku czerwca 2022 roku. Uwieńczeniem  szkolnego  konkursu: „Ujawnij swój literacki talent”, będzie publikacja nagrodzonych oraz wyróżnionych tekstów w formie profesjonalnej publikacji.

Poniżej przedstawiam dwa regulaminy – na wiersz oraz na opowiadanie.

Regulamin całorocznego konkursu na wiersz

Regulamin całorocznego konkursu na opowiadanie

 

Skip to content