Udział w programie edukacyjnym „Żyj smacznie i zdrowo”

Śniadanie to ważna sprawa! – z tym hasłem przyszło się nam zmierzyć podczas gry miejskiej, która została zorganizowana 28.04.2016 roku przez panie Monikę Bajstok i Ewę Urbaniak z SOSW w Mosinie. W tym chłodnym i wietrznym dniu klasa 2C oraz zaprzyjaźnione klasy I i III gimnazjum z ulicy Kościelnej w Mosinie zmagały się z przygotowanymi wcześniej zadaniami. Młodzież z dwóch szkół została podzielona na 6 grup i miała do wykonania 10 zadań. Po ich wykonaniu wszyscy spotkali się na Zielonym Ryneczku, gdzie w swoich grupach trzeba było przygotować zdrowy szaszłyk z przygotowanych wcześniej produktów a także zaprezentować wylosowane hasło promujące zdrowe odżywianie.
Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody związane ze zdrowym jedzeniem.

Chcemy gorąco podziękować paniom Monice Bajstok i Ewie Urbaniak oraz ich podopiecznym za to, że zostaliśmy zaproszeni do wspólnej zabawy i za aktywny udział w programie „Żyj smacznie i zdrowo”.

Joanna Konara

DSCF1922

Skip to content