Targi szkolne – jak odnaleźć siebie?

Każdy z nas kiedyś będzie musiał znaleźć sobie kolejną szkołę. Niekiedy mamy problem z odnalezieniem idealnej przyszłości, w której będziemy czuli się dobrze. W tym celu powstały targi edukacyjne w Mosinie.

Wczoraj, 27 lutego 2019 r., odbyły się już XIII Targi Edukacji i Pracy w naszej gminie. Do MOK-u przyjechało kilkanaście szkół, m.in. z Poznania i Grzybna.

Podczas targów dowiedzieliśmy się wielu ważnych dla nas informacji. Aby pomóc nam w wyborze, uczniowie szkół opowiadali nam o swoich miejscach edukacji ponadpodstawowej, omawiali profile klas oraz informowali o dniach otwartych. Na scenie zaprezentowało się kilka szkół. Był występ taneczny oraz pokazy umiejętności barmańskich w wykonaniu uczniów szkoły w Grzybnie. Zorganizowano konkurs, w którym można było zdobyć nagrody.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów za rok. Dzięki nim możemy poznać ofertę edukacyjną różnych szkół i dowiedzieć się, co myślą o tych szkołach ich uczniowie.

Uczniowie klasy 8 B

Skip to content