Targi Samodzielności z Kają:)

Zdalne Targi Samodzielności

Tegoroczne Targi Samodzielności- działania w ramach programu Szkoła z klasą 2.0- odbywają się w naszej szkole on-line. Wymaga to zupełnie innego podejścia i przygotowań, ale realizacja jest tak samo satysfakcjonująca jak w roku poprzednim.

Jedna z uczennic 5e podjęła wyzwanie i postanowiła samodzielnie przeprowadzić trening dla zmęczonych siedzeniem przed komputerem koleżanek i kolegów z klasy.

Kaja pisze o sobie:

„Hejka! Nazywam się Kaja Obidzińska, mam 10 lat i chodzę do klasy 5e. Interesuję się sportem. Chodzę na tańce i akrobatykę. Lubię prowadzić zajęcia sportowe oraz w nich uczestniczyć. Ostatnio brałam udział w konkursie ,,Ćwiczenia w warunkach domowych” organizowanego przez MOSiR i zajęłam 1 miejsce w kategorii uczniów klas 4-6.”

Po wysłaniu przez Teamsy zaproszenia dla klasy, Kaja stanęła przed kamerką i poprowadziła dwudziestominutowy trening dla koleżanek, które stawiły się po drugiej stronie komputera.

A oto kilka refleksji dziewczyn po zajęciach:

Kaja-„Z mojej strony było bardo fajnie było widać, że dziewczyny bardzo się starają. Ćwiczenia były wymagające ale łatwe. Myślę, że było warto przyjść na te 20 minut i połączyć zabawne z pożytecznym. Bardzo się cieszę, że dziewczyny przyszły.”

Koleżanki-” Kaja była super do nas nastawiona. Na treningu było śmiesznie i ciekawie. Myślałam, że będzie nudno a tu wszyscy pozytywnie nastawieni, jednym słowem było SUPER.”

„Trening był bardzo fajny, dużo się porozciągałam, było bardzo ciekawie!”

„Trening był bardzo fajny myślałam że będzie nudno a było pozytywnie. Kaja przeprowadziła te zajęcia super. Szkoda że było nas tak mało ale atmosfera była cudowna. Myślę że Kaja w przyszłości może zostać wuefistką.”

Czekamy na kolejne treningi w przyszłości.

Korzystajcie ze zdalnych Targów! Kolejne relacje niebawem:)

                       

 

Marzena Kasprzak

 

Skip to content