Szyjemy maseczki – PODZIĘKOWANIA!!!

W swoim jak i w imieniu Pani Dyrektor Alicji Trybus z całego serca pragnę podziękować wszystkim mamom i koleżankom, które włączyły się w akcję szycia maseczek. Na mój apel odpowiedziały Panie: Izabela Lum, Karolina Tomaszewska, Kinga Wolarczak, Kamila Błoszyk, Iwona Walkowiak, Małgorzata Michalak, Mirosława Filipiak, Małgorzata Śliwińska, Hanna Tubis, Iwona Sufryd – Słowikowska, szyjące nie tylko nićmi, ale przede wszystkim swoimi wielkimi sercami.

Wspólnie udało nam się przygotować około 2500 maseczek, które przekazane zostały do 7 szpitali – na Lutycką, Przybyszewskiego, Krysiewicza, Garbary, Raszei, do Puszczykowa i do Kościana. I wiem, że to jeszcze nie koniec, bo potrzebujących jest więcej.

Nasza praca krawiecka to jedno, ale niezmiernie ważne są dla nas działania osób, które organizują materiały, załatwiają gumki, tasiemki. W akcję szycia zaangażowani są często mężowie, którzy kroją materiały i wytrzymują ciągły terkot maszyn.

Osób dobrej woli, przyjaciół i chętnych do pomocy jest tak wielu, że aby nikogo nie pominąć kieruję w Waszą stronę wielkie ukłony i przesyłam dobre myśli.

Drogie Panie i drodzy Pomocnicy, którzy działacie jak tajemnicze krasnoludki, jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJĘ!!!

Kinga Tubis

  

 

Skip to content