Szkolne świętowanie Pierwszego Dnia Wiosny

Oto co o Biegu Wiosennym i jego tanecznym podsumowaniu napisali uczniowie – twórcy i uczestnicy zabawy:

Było zabawnie i fajno.

Chciałbym, żeby się za rok powtórzył.

Było super, belgijka najlepsza.

Bardzo mi się podobało, nic bym nie zmieniała.

Mega fajnie!

Był fajny taniec oraz wyścigi klas.

Było spoko! Było git! Wszystko OK!

Bardzo fajny sposób świętowania dnia wiosny.

Było nawet fajnie.

Świetnie się bawiłem. Mogło być więcej czasu.

Moim zdaniem ten dzień był fajny, lecz można było coś zrobić w sali gimnastycznej. (Dobra podpowiedź na przyszłość!)

Mogło być dłużej, ale ogólnie fajnie.

Organizacja mogłaby być trochę lepsza, jednak fajne było zaangażowanie uczniów.

Mogło być lepiej zorganizowane. Zamysł fajny. Aczkolwiek w niektórych klasach przydałaby się lepsza organizacja i większa ilość stoisk w celu zmniejszenia korków.

Dziękuję za zabawę, było to świetne przeżycie i że się postaraliście.

Podsumowując Wasze opinie, których tylko część zacytowałam (przeczytałam wszystkie, przeanalizujemy je jeszcze wspólnie z przedstawicielami samorządu): impreza Wam się spodobała (nie było żadnego głosu zupełnie krytycznego), nawet osoby, które napisały, że nie lubią takich imprez, stwierdziły, że nie było źle. Na pewno w kwestiach organizacyjnych mamy trochę do dopracowania. Cieszą pochwały dla prowadzących różne aktywności – że byli mili i cierpliwie tłumaczyli. Wielu z Was bardzo lubi tańczyć, belgijka (choć zdaniem niektórych nieco chaotyczna) wielu osobom bardzo się spodobała.

Pamiętaliście też o kolorowych skarpetkach – te zdjęcia jeszcze do mnie docierają.

Wiosno, nie masz wyjścia, przybywaj – przywitaliśmy Cię z zaangażowaniem!

Zapraszamy do fotogalerii na Fb – GALERIA

Film 1