Święto muzyki w „Dwójce” – podsumowanie XXV Przeglądu Piosenki

Z ogromną radością podsumowujemy XXV Przegląd Piosenki Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie. Był to dzień pełen emocji, talentu i niesamowitej energii, która wypełniła mury naszej szkoły.

​Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za liczny udział oraz wspaniałe występy. Poziom tegorocznej edycji był niezwykle wysoki, a odwaga i pasja, z jaką młodzi artyści prezentowali się na scenie, zasługują na najwyższe uznanie.

Podziękowania kierujemy
również do opiekunów i rodziców za wsparcie i przygotowanie naszych utalentowanych uczniów.

​Laureaci Przeglądu

​Klasy 1–3: Soliści
​I Miejsce: Carla Ramirez-Szypura (kl. 3C)
​II Miejsce: Mikołaj Nowak (kl. 1B)
​III Miejsce (ex aequo): Helena Materna oraz Aniela Chmielewska (kl. 1B)

​Klasy 1–3: Zespoły
​I Miejsce: Zespół z kl. 1B (Lena Blaszka, Marietta Hakobyan, Zuzanna Kaptur, Jagoda Wardyńska, Agata Wolszleger)
​II Miejsce: Zespół z kl. 3B (Lena Daniłowicz, Lea Polska)
​III Miejsce: Zespół z kl. 3C (Julia Napiórkowska, Anna Kotara)

​Klasy 4–8: Soliści
​I Miejsce: Zuzanna Maciejewska (kl. 8C)
​II Miejsce: Jakub Szulc (kl. 5C)
​III Miejsce: Iga Zaranek (kl. 5B)

​Klasy 4–8: Zespoły
​Nagroda Główna: Kaja Mielcarzewicz i Gabriela Ratajczak (kl. 4B)
​Wyróżnienie: Anna Łukowiak i Dominika Kubiak (kl. 4A)
​Wyróżnienie: Maria Tobys i Gabriela Ignaszak (kl. 4B)

​Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
Wasza muzyka sprawiła, że ten jubileuszowy, dwudziesty piąty przegląd, zapamiętamy na bardzo długo.
Do zobaczenia za rok!