Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

Dnia 07.10.2022r. w naszej szkole odbył się XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. 

Celem akcji było zachęcenie do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny sposób i okazją do nadrobienia ,,tabliczkowych’’ zaległości po wakacjach. 

W naszej szkole ten dzień był obchodzony w szczególny sposób. Uczniowie klas 4a, 4b, 4c,d, 5a, 5b, 6a, 6b oraz w 6c opieką pań Joanny Konary, Marii Kaliskiej, Bernadety Marczak i Marzeny Kasprzak zmierzyli się z tabliczką mnożenia rozwiązując w wyznaczonym czasie przykłady tabliczki mnożenia i dzielenia. Osoby, które bezbłędnie rozwiązały zadania otrzymały Certyfikat i tytuł ,,Eksperta Tabliczki Mnożenia ‘’. 

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym więcej osób otrzyma certyfikat. 

GALERIA

Joanna Konara

Skip to content