Sukcesy sportowe naszych uczniów

W turnieju Pucharu Polski Młodzików w Taekwondo Olimpijskim dla zawodników w rocznikach 2010 i 2011, zorganizowanym w miniony weekend w Warszawie przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego, brało udział troje uczniów naszej szkoły, którzy mierzyli się z 146 zawodnikami z klubów z całej Polski.  Wojciech Szymandera, uczeń kl. 4 b, walczył w kategorii -52 kg i zdobył srebrny medal. To był ważny turniej, w którym Wojtek uzyskał punkty w rankingu PZTO i może dostać kwalifikacje do Kadry Wojewódzkiej Kadetów w przyszłym roku, teraz jest w kadrze młodzików. Oprócz Wojtka spośród uczniów naszej szkoły startowały jeszcze Emilia Osses i Anna Dera, które również możemy podziwiać za sportową pasję.

Gratulujemy Wojtkowi sukcesu!

Życzymy wszystkim zawodnikom wielu udanych zawodów.

zawody

Skip to content