Sukces naszej uczennicy Agaty Kilian z klasy 8b

Z radością informujemy o sukcesie naszej uczennicy Agaty Kilian z klasy 8b, która zajęła pierwsze miejsce w finale tegorocznego konkursu biblijnego organizowanego w ramach Ligi Międzyszkolnej.  29 listopada 2021 r. w Zespole Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie spotkali się młodzi bibliści – laureaci etapów szkolnych, specjaliści w zakresie treści Ewangelii wg św. Mateusza.  W etapie finałowym wzięli udział uczniowie z pięciu okolicznych szkół podstawowych:  z Krosna, Starych Oborzysk, Rogalinka, Strykowa i naszej szkoły. Ta część konkursowych zmagań składała się z 3 etapów: testu, uzupełnienia zdań z Ewangelii wg św. Mateusza i nazwania obrazów spotkań biblijnych. Najlepszą okazała się nasza uczennica Agata Kilian, której jako społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów. 

                                                                                                     Mateusz Zapolski

Skip to content