Sukces młodych fotografek

29 kwietnia br. w Bibliotece Miejskiej w Luboniu odbył się wernisaż oraz wręczenie nagród w ramach XIII edycji konkursu „Osobliwości przyrodnicze w fotografii”, organizowanym przez Oddział PTTK w Luboniu. Konkurs ma zasięg powiatowy i objęty jest patronatem Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego oraz Burmistrza Miasta Luboń Małgorzaty Machalskiej. Jury konkursu nagrodziło prace uczennic naszej szkoły w kategorii „Album”. Zuzanna Lange (VIa) zajęła II miejsce, Martyna Skuła (VIa) i Gabrysia Skuła (Va) zajęły za swoje albumy III miejsce, a Hania Nowicka (VIa) otrzymała wyróżnienie. Dziewczynki przygotowały piękne zestawy fotografii owadów i ptaków, co jest bardzo trudne technicznie. Wykazały się też dobrym „okiem fotografa” i świetnym zmysłem artystycznym – podziwiamy ich prace i gratulujemy sukcesu!!!

Alicja Witucka-Piskorska, Dariusz Madej

Skip to content