Sukces gimnazjalistów w ogólnopolskim konkursie „Hejter, hacker, e-obywatel”.

Z wielką przyjemnością informujemy, iż uczniowie: Daria Czerwińska, Julia Jerzak, Maja Kaczmarek i Jakub Ławecki z klasy 3b gimnazjum zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu „Hejter, hacker, e-obywatel”, który został zorganizowany przez Senacki Zespół Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Świecie Wirtualnym.

Zadaniem konkursowym było napisanie eseju do tematu „Hejter, hacker, e-obywatel” . Uczniowie pracowali pod kierunkiem pani Anny Chilczuk – Bech.

Nagrodą dla wszystkich laureatów jest udział w Międzynarodowej Konferencji w Formacie Weimarskim, która będzie miała miejsce w Warszawie  w Senacie RP oraz zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Podczas seminarium parlamentarnego w formacie Trójkąta Weimarskiego poświęconego przeciwdziałaniu hejtowi i hackerstwu w sieci laureatom zostaną wręczone nagrody i okolicznościowe dyplomy. Uczniowie wraz z opiekunem zwiedzą także Parlament oraz będą uczestniczyć w uroczystym lunchu.

Gratulujemy uczniom i opiekunowi oraz życzymy wielu wrażeń podczas  dwudniowej wizyty w Warszawie.

 

                                                                                                                                            Anna Chilczuk – Bech

Skip to content