Samorząd Uczniowski donosi: Działo się w listopadzie!

Już w przeddzień Święta Wszystkich Świętych w szkole zrobiło się kolorowo dzięki przebraniom – było tu miejsce dla zwolenników Halloween, ale też dla tych, którzy po prostu mieli ochotę się przebrać w dowolnym stylu. Później podsumowaliśmy akcję „Dbamy o kulturę” – czy jednak przyniosła ona jakiś skutek i częściej możemy w przestrzeni szkoły i poza nią usłyszeć „dzień dobry”, „proszę” czy „dziękuję”? Na to pytanie warto samemu udzielić odpowiedzi.

Pełnym wrażeń dniem był 21 listopada – dzień życzliwości, w którym klasy 4-8 wzajemnie częstowały się upieczonymi przez siebie słodkościami, życząc sobie miłego dnia, a do tego wszystkie klasy uczestniczyły w Dniu Ukraińskim, dzięki któremu po raz kolejny bliżej poznawaliśmy kulturę i obyczaje niemałej grupy uczniów naszej szkoły.

Już kolejnego wieczoru prawie 200 uczniów bawiło się na szkolnej dyskotece. Zosia, Maja i Ola świetnie sprawdziły się w roli wodzirejek, a grupa 17 nauczycieli czuwała nad bezpieczeństwem uczniów, za co gorąco dziękujemy!

Dzień pluszowego misia był atrakcją nie tylko najmłodszych uczniów – ci starsi dowiedli, że też lubią się przytulać. Stąd w szkolnych ławkach obok uczniów pojawiły się różne maskotki, które towarzyszyły nam w lekcjach. Niezwykłą kreatywnością pod okiem Pani Beaty Mazur wykazali się w tym dniu uczniowie klasy 4 c, tworząc MISIOEPOKI, które będzie można podziwiać w galerii na Fb.

Ostatnim elementem listopadowych atrakcji były andrzejki, w których starsi uczniowie przygotowywali zabawy i wróżby dla młodszych koleżanek i kolegów. Wiele klas bawiło się wspólnie, przy okazji  ucząc się siebie i nabywając nowych umiejętności.

GALERIA

Opiekun SU

Anna Ciesielska

Skip to content