Rozwijamy sportowe pasje

Kolejne zawody za nami. W sobotę 22 kwietnia 2023roku zawodnicy klubu UKS Fighters Mosina wzięli udział w II Grand Prix Wielkopolski w Taekwondo Olimpijskim w Kórniku. Na macie stanęli:

Barbara Bobrowska z klasy 6B, Alicja Szymandera z klasy 3A, Stanisław Jurgiewicz z klasy 5C, Zofia Jurgiewicz z klasy 5C, Martyna Remlein z klasy 5C, Hanna Pawęzka z klasy 5C, Anna Dera z klasy 6A,

Nikodem Sikora z klasy 2B.

Medale zdobyli: Alicja Szymandera – medal złoty, Barbara Bobrowska – medal brązowy, Hanna Pawęzka – medal brązowy, Anna Dera – medal srebrny.

Natomiast w niedzielę 23 kwietnia 2023roku w Luboniu odbyła się I Kolejka Ligi Wesołek. W zawodach wystąpili: Barbara Bobrowska z klasy 6B, Alicja Szymandera z klasy 3A, Anna Dera z klasy 6A, Antoni Sikora z klasy 0B, Nikodem Sikora z klasy 2B, Julia Napiórkowska z klasy 0C, Stefania Osses z klasy 0C, Adam Napiórkowski z klasy 2C.

Tym razem medale zdobyli: Barbara Bobrowska – medal złoty, Nikodem Sikora – medal złoty, Julia Napiórkowska – medal złoty, Anna Dera – medal srebrny, Alicja Szymandera – medal srebrny i brązowy, Antoni Sikora – medal srebrny i brązowy.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy zdobycia kolejnego cennego doświadczenia i życzymy powodzenia w następnych zawodach. 

 

 Barbara Bobrowska

 

Skip to content