Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wiersz walentynkowy

Od kilku już lat, z okazji walentynek, redakcja szkolnej gazety, wraz z opiekunem, organizuje konkurs na najpiękniejszy wiersz walentynkowy. W związku z tym mamy dla Was miłą niespodziankę w postaci wyników konkursu, na który wpłynęło 14 wierszy.

Pani Iwona Hertig, Pani Wiesława Szubarga oraz Jagoda Łagodzińska z redakcji „Dwójeczki” dokoknały wyboru najlepszych, ich zdaniem, wierszy o miłości. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

W kategorii klas IV-VI
I miejsce Patrycja Jankowiak kl. V a
II miejsce Cyprian Plewiński kl. V c
III miejsce Wiktoria Kaczmarek kl. IV c
Wyróżnienie:
Barbara Łopusińska kl. V c

W kategorii klas VII-VIII
I miejsce Paula Konieczna kl. VIII d
II miejsce Zofia Brzozowska kl. VIII d
III miejsce Agata Kilian kl. VIII b
Magdalena Łopusińska kl. VIII c

Uczniowie klas I –III nie przystąpili do naszego konkursu, stąd brak zwycięzców w tej kategorii.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, zaś zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych przedsięwzięciach. Cieszymy się, że kochacie poezję, co więcej, jesteście na tyle wrażliwi na piękno poetyckiego języka, że sami piszecie piękne wiersze.

Wiersze zwycięzców konkursu publikujemy w lutowym wydaniu „Dwójeczki”.

Wiesława Szubarga
Redakcja „Dwójeczki”