REDAKCJA GŁOSU GIMNAZJALISTY ŚWIĄTECZNIE

Cieszmy się czasem narodzin maleńkiej Dzieciny, dzieląc się z najbliższymi opłatkiem, myślmy o wszystkich ludziach z życzliwością, zapomnijmy o urazach, śpiewajmy głośno i radośnie kolędy i nie zmarnujmy szansy, jaką ze sobą przyniosły narodziny Chrystusa.

Jeżeli zaś, wypatrując pierwszej gwiazdki, zobaczymy za oknem padający śnieg, uśmiechnijmy się do migoczących w świetle księżyca płatków malowniczo opadających na ziemię i przypomnijmy sobie czasy dzieciństwa, kiedy była w nas ufność, naiwność i niewinność dziecka. Wszystko to do nas z pewnością wróci, a wtedy znajdziemy „Niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie” i z radością zawołamy: „Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania”.

Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Zespołu Szkół –Koleżankom
i Kolegom, wszystkim naszym Czytelnikom życzymy przepełnionych miłością i radością Świąt Bożego Narodzenia.

Redakcja Głosu Gimnazjalisty wraz z opiekunem

Dla Czytelników  Głosu Gimnazjalisty mamy w prezencie świąteczne wydanie naszej gazety. Znajdziecie ją na naszej stronie internetowej w zakładce Głosu Gimnazjalisty.

Życzymy przyjemnej lektury,

Skip to content