Redakcja „Dwójeczki” składa życzenia i zaprasza do lektury szkolnej gazety

Dzisiaj obchodzimy Święto Komisji Edukacji Narodowej. Korzystając z tej okazji  życzymy Dyrekcji,
Nauczycielom oraz Pracownikom Zespołu Szkół sukcesów w pracy zawodowej, radości w życiu prywatnym, realizacji marzeń i    wszelkich zamierzeń.

Dziękujemy naszym Nauczycielom za życzliwość, jaką okazują nam – uczniom, za cierpliwe kształtowanie naszych serc i umysłów, za trud wkładany w przygotowanie nas do dorosłego i odpowiedzialnego życia.

Dzisiaj też zapraszamy do lektury pierwszego w tym roku numeru gazetki szkolnej.   Czytelnicy Dwójeczki  znajdą  ją na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce: Dwójeczka. Tradycyjnie już zachęcamy Was, koleżanki i koledzy, do współpracy z redakcją i nadsyłanie np. opowiadań, wierszy. Najciekawsze na pewno zamieścimy w dziale literackim gazety.

Redakcja Dwójeczki

Skip to content