Recenzja książki „Eternity. Wejdź do gry! „
Autor: Hanne Gjerde
Tytuł: „Eternity.Wejdź do gry! „
Moim zdaniem książka pt. „Eternity. Wejdź do gry! ” autorstwa Hanne Gjerde, to ciekawa pozycja dla fanów fantastyki. Jednym z wątków jest relacja Kiama z jego rodzicami, a łączy ich silna więź. Szczególnie z mamą chłopiec lubił wspólnie spędzać czas na graniu w stworzoną razem grę „Eternity”. Po jej śmierci Kiam nie chce spotykać się z kolegami ani nawet grać w ulubioną grę komputerową. Pewnego razu chłopiec dostaje dziwną wiadomość – musi znaleźć mamę, bo inaczej on sam na zawsze zostanie w świecie “Eternity”!
Najbardziej podobał mi się design gry, który zawierał cechy „Micrafta” i „Angry Birds”. Spodobał mi się również sposób ukazania tego, że pomimo utraty bliskiej osoby, możemy dalej cieszyć się życiem.
Czy Kianowi uda się wydostać z „Eternity”? Czy chłopiec pogodzi się z śmiercią mamy?
Jeśli jesteś ciekawy odpowiedzi, koniecznie przeczytaj „Eternity. Wejdź do gry! „
Polecam!
Klara Klimaszewska 8c



















